Series
Ratings
25
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0