Movies
Ratings
21
Begin AgainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0