Movies
Ratings
74
Black PantherRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 1.5