Series
Ratings
84
Sand Land: The SeriesRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5