Series
Ratings
12
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5