Series
Ratings
23
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0