Titles you rated
Seven First KissesRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 1.0