Movies
Ratings
265
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0