Movies
Ratings
79
A Star Is BornRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5