Series
Ratings
95
Melo MovieRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0