Movies
Ratings
416
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5