Series
Ratings
30
PinocchioRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0