Series
Ratings
49
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0