Series
Ratings
48
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5