Series
Ratings
61- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5