Series
Ratings
26
High KickRated ★ 4.5
Dr. Park’s ClinicRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5