Series
Ratings
122- DoubtRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Orphan BlackRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0