Series
Ratings
30
She Was PrettyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0