Series
Ratings
175
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Before We Get MarriedRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.5