Series
Ratings
30
BANANA FISHRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Trailer Park BoysRated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
History 101 Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.5