Movies
Ratings
547
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MothernetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5- HoroomonRated ★ 3.5
Winter in SokchoRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5