Movies
Ratings
59
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0