Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Skyscraper LiveRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Undead UnluckRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0