Movies
Ratings
702
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Hello, My Name Is DorisRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0