Movies
Ratings
244
Rome, Open CityRated ★ 3.5
The Passion of Joan of ArcRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
UnbalanceRated ★ 3.0
SpacyRated ★ 4.0
Hic rosa, partition botaniqueRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 2.0
Empire RecordsRated ★ 4.5
Red Light District: Gonna Get OutRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
The Man Who Shot Liberty ValanceRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
Calamari UnionRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0