Movies
Ratings
568
The Polar ExpressRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
IORated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
On Chesil BeachRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Film Stars Don't Die in LiverpoolRated ★ 3.5
The Best of MeRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
New in TownRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5