Series
Ratings
325
Game of ThronesRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 2.0
Show Me The Money 777Rated ★ 4.0- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 2.0
- Ashita no Joe 2Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Ashita no JoeRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0