Series
Ratings
290
The Art of SarahRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 태풍상사Rated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
S LineRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5