Movies
Ratings
21
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0