Series
Ratings
24
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5