Series
Ratings
133
Speed and LoveRated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Back From the BrinkRated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Love Me, Love My VoiceRated ★ 3.5
BlossomRated ★ 4.0
Love in the CloudsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.0