Movies
Ratings
125
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0