Movies
Ratings
676
Project Hail MaryRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0