Series
Ratings
23
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5