Movies
Ratings
99
Love ActuallyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0