Series
Ratings
42
Russian DollRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Community Season 6Rated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.5