Series
Ratings
13- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.5