Series
Ratings
116- 이상한 동물원Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
My MisterRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0