Series
Ratings
214
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 1.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 1.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
Creature CommandosRated ★ 3.0
Kite Man: Hell Yeah!Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
Harley Quinn Season 5Rated ★ 4.0
Harley Quinn Season 4Rated ★ 3.5
Harley QuinnRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0