Series
Ratings
113
Fight For My WayRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5