Series
Ratings
90
Beyond EvilRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0- Secret RelationshipRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
BluemingRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Children of NobodyRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5