Movies
Ratings
531
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Chimney Town: Frozen in TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Real YouRated ★ 3.0
RenoirRated ★ 2.0
Golden Kamuy: Assault on Abashiri PrisonRated ★ 2.5
SakuraRated ★ 2.5
Night on the Galactic RailroadRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Permanent NobaraRated ★ 3.0
Swimming UpstreamRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Forbidden GamesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Achilles and the TortoiseRated ★ 3.5
52-Hertz WhalesRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Roujin ZRated ★ 2.5