Series
Ratings
120
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
JirisanRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
ClarkRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5