Series
Ratings
63
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 1.5- From the New WorldRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Snow White with the Red HairRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0