Series
Ratings
105
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5