Series
Ratings
49
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5