Series
Ratings
38
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5