Series
Ratings
137
Operation LoveRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
Makubes no 23 jiRated ★ 3.5
Someday in Zero GravityRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
A Day-off of Ryoma TakeuchiRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 2.5
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.0
The Heart KillersRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Mr. BrideRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5