Movies
Ratings
370
ExhumaRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.5
Finding Mr. RightRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 1.0