Movies
Ratings
610
MoanaRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0